NOVINKA! WinZip®24

Pomocí nejlepšího a nejpoužívanějšího programu pro kompresi můžete rychle a snadno komprimovat, chránit, spravovat a sdílet soubory.

  • Dekomprese všech běžných formátů souborů
  • Komprese souborů pro snížení velikosti příloh e-mailů
  • Ochrana souborů se šifrováním na úrovni bankovnictví
  • Přístup a správa souborů na počítači, v síti a cloudu
  • Připojení ke službám Dropbox, Google Drive, OneDrive a dalším...
VYZKOUŠEJTE ZDARMA
OS Win 10 / 8 / 7 / Vista

Systémové požadavky

  • Windows 10
  • Windows 8
  • Windows 7
  • Windows Vista
  • Internet Explorer 8 nebo novější
NOVINKA! Rychlejší hledání souborů
Přestaňte hledat soubory na všech možných místech. Pomocí nové integrované funkce aplikace WinZip snadno a rychle najdete soubory v lokálním úložišti, v síti nebo ve vašem cloudovém úložišti, i když si nepamatujete, kam jste je dali.
NOVINKA! Kombinujte několik souborů PDF do jednoho souboru PDF
Pomocí aplikace WinZip Pro nebo Enterprise můžete kombinovat soubory PDF. Můžete převést několik souborů PDF do jednoho souboru PDF za účelem uložení, komprimování či sdílení. Můžete dokonce i uspořádat pořadí stránek v souboru PDF a následně je kombinovat a chránit pomocí bezpečnostních funkcí PDF aplikace WinZip.
"Přidat do Zipu" na panelu souborů produktu WinZip přetažením
Snadné přidávání souborů do souborů Zip na panelu souborů produktu WinZip. Stačí přetáhnout soubory do souboru Zip na panelu souborů produktu WinZip – je to tak snadné!
Technologie DirectAccess pro rychlejší zobrazování a dekompresi
Technologie DirectAccess v produktu WinZip nabízí výrazné zrychlení při zobrazování a dekompresi velkých souborů Zip uložených v cloudu.
Rychlá dekomprese při otevření
Nyní můžete okamžitě rozbalit jakýkoli soubor Zip v Průzkumníku nebo v podokně Soubory aplikace WinZip, lišty aplikace WinZip nebo nabídky Soubory. Snadno rozbalíte soubory do složky, ze které pochází, složky Dokumenty nebo jiné vybrané složky!
Rozbalení do složky podokna souborů
Jediným kliknutím můžete rozbalit jakýkoli soubor do vybrané složky v podokně Soubory.
Rychlejší spuštění
Nyní se můžete soustředit na práci a nečekat na spuštění aplikace WinZip, protože tato aplikace se nyní spustí za poloviční dobu. Pracujte rychleji a vyhněte se riziku spuštění více oken WinZip najednou.
Podpora formátu POSIX TAR
Nyní můžete otevřít a rozbalit soubory POSIX TAR v aktualizovaném kompresním formátu.
Nahrazení souborů Zip jejich obsahem
Rychle a snadno rozbalte skupinu souborů Zip a nahraďte je jejich nativními soubory.
Vytváření děleného souboru Zip v Průzkumníku
Snadno distribuujte velké soubory Zip bez obav z vypršení časové prodlevy nebo selhání při dlouhém stahování/načítání. Tato užitečná funkce vytváří soubor zip rozdělený do více částí pro snazší distribuci.
Komprese MP3
Uložte si více hudby do telefonu nebo na cloudové úložiště nebo snadněji sdílejte seznamy skladeb díky rozšířené kompresi MP3 s nižší ztrátovostí. Aplikace WinZip 24 komprimuje vaše soubory MP3 v průměru o 15–20 % bez ztráty na kvalitě díky rozšířenému formátu Zipx.
Rozbalte cokoli
Rozbalujte obsah z nejširšího výběru všech komprimovaných typů souborů, včetně Zip, Zipx, RAR, 7Zip, BZ2, LHA/LZH, VHD/VDMK, XZ a mnoha dalších. Při rozbalování zašifrovaných souborů aplikace WinZip automaticky vymaže všechny dočasně rozbalené kopie, aby se předešlo zneužití.
Komprese souborů z jakéhokoli umístění
Ve složkách Často používané, které se dynamicky aktualizují, naleznete nejpoužívanější soubory a složky v počítači.
Komprese z jiných aplikací
Aplikace WinZip Express vám umožní používat oblíbené funkce WinZip i při práci v jiných aplikacích. Můžete ji používat v aplikacích Průzkumník, Microsoft Office, ve svém skeneru (pouze verze Pro), fotografiích (pouze verze Pro) a aplikaci Microsoft Outlook ke kompresi, šifrování, sdílení a dalším úkolům.* Nástroje WinZip Express nyní podporují aplikaci Office 2016.
Snadno ovladatelné uživatelské rozhraní
Podpora dotykového ovládání přenáší sílu aplikace WinZip na konečky vašich prstů u všech dotykových zařízení či počítačů. Aplikace WinZip je optimalizována pro počítače typu 2v1 a automaticky přepíná své rozložení obrazovky podle toho, zda zařízení používáte v režimu tabletu nebo režimu notebooku.

*Aplikace WinZip Express není kompatibilní se systémem Windows XP.